Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Kaliteli ve güvenilir çıkma yedek parça pazaryeri olan Çıkma Parça Market, otomotiv yedek parça alanında geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, araba yedek parça arayışını sonlandırma konusunda; geçmişte, bugün ve gelecekte çalışmalarına gayretle devam ediyor.

Kaliteli ve güvenilir çıkma yedek parça pazaryeri olan Çıkma Parça Market’in temelleri 2015 yılında atıldı. Ayrıca edinilen bilgi, birikim ve tecrübe 2023 yılında ÇPM OTO YEDEK PARÇA PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak hayata geçirildi.

Otomotiv yedek parça alanında kusursuz hizmet anlayışını sürdüren firmamız, müşterilerin araba yedek parça arayışını sonlandırmak için gayret ve güvenle hizmet sunuyor. Bu kapsamda Türkiye’nin en gelişmiş ürün yelpazeli oto çıkma parça merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Müşteri memnuniyetini ön plana tutan firmamız, otomotiv yedek parça pazarında geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Ayrıca ürün yelpazemizde; Kaporta - Karoser, Direksiyon, Soğutma Aksamları, Aydınlatma, Elektrik Aksamı, Mekanik, Şanzıman, Aksesuar, Kapı, Motor ve Airbag başta olmak üzere birçok farklı çıkma yedek parça bulunuyor.

 

KUSURSUZ İLETİŞİM VE GÜVENLİ TESLİMAT

Orijinal yedek parça alanında sorunsuz hizmet anlayışını sürdüren firmamız, otomotiv yedek parça pazaryeri sektöründe Türkiye’nin sayılı firmaları arasında gösteriliyor. Geniş ürün yelpazesi ile çıkma yedek parça pazaryeri olan firmamız, referansları ve tecrübeleri sayesinde her geçen gün sektörün öncüsü olma yolunda ilerliyor.

Orijinal yedek parça pazaryeri olan firmamız, Türkiye’nin en gelişmiş ürün yelpazeli oto çıkma parça merkezi olmayı hedefliyor. Ayrıca bu kapsamda ürün yelpazesini her gün artıran Çıkma Parça Market, en iyi parçaları müşterilerle buluşturmak için gayretle çalışıyor.

Türkiye’nin dört bir yanına orijinal yedek parça hizmeti sunan firmamız, kusursuz iletişim ve güvenli teslimat ile araba yedek parça ihtiyacı olanlara sorunsuz çözüm sunuyor. Bu kapsamda koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile sürdürülebilir büyümeyi hedefliyor.

 

 

Menü Giriş Yap & Kayıt Ol
Yukarı