Site Rehberi

Üye Olma :

Sayfanın sağ üstünden yer alan Giriş Yap / Kayıt Ol kısmından  güncel aktif bir e-posta adresi girerek oluşturacağınız şifre ile üye olabilirsiniz.

Üye Olurken Dikkat Edilmesi Gerekenler :

Güncel kullandığınız e-posta adresiniz adresini yazmalısınız. Site üzerinden işlemleriniz ile ilgili özel bilgileri bu mail adresi üzerinden size göndereceğiz. Şifrenizin; En az 8 karakter arasında olmalı, en az 1 büyük harf ve 1 rakam içermelidir.

Satın alma işlemleri :

cikmaparcamarket.com web sitemizde yayınlanan ürünlerden, ürün ilanını veren firma ile iletişime geçerek satın alabilirsiniz.

Cikmaparcamarket.com Güvenilir Mi :

cikmaparcamarket.com güvenli alış-veriş ortamını desteklemekte ve sadece kurumsal üye firmaların mağaza açmasına olanak tanır.

Mağduriyet Yaşarsam Ne Olacak :

Paranızı gönderdiniz, Parçanız elinize ulaşmadı ve firma ile sorun yaşıyorsunuz. Hemen bize [email protected] dan yada 0850 307 7887 iletişim kanallarından bize ulaşmanızı rica ediyoruz. Biz firma ile iletişime geçerek sizin adınıza işlemlere müdahale edip, gelişmelerden sizi bilgilendireceğiz.

Mağdur Oldum Ne Yapmalıyım :

Firma ile iletişime geçiyoruz ve firmadan tatmin edici bir cevap alamazsak firmanın üyeliğini askıya alıyoruz. Mağduriyetin bir an önce giderilmesini talep ediyoruz. Bu süre zarfında firmanın üyeliği PASİF durumda kalmaktadır. Firma ile yaptığımız kurumsal üyelik sözleşmesinde müşteri mağduriyeti ile sonuçlanacak işlemlerde üyeliğinin kapatılacağı bilgisi yer almakta olup firmada bu sözleşmeyi kabul etmiştir. 

Cikmaparcamarket.com Şikayetlerini Nerden Görebilirim :

Şikayetvar web sitesinde kurumsal olarak üyeliğimiz bulunmakta  olup bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca varsa eğer şikayetlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kurumsal Üyelik Nasıl Oluşturulur :

Firmanızın iş adresi ve bu adreste faal olarak çalıştığını göstermesi gerekmeketedir. Ayrıca firmanın referans araştırılması yapılıp uygun görüldüğü taktirde kurumsal üyeliğine onay verilmektedir.

 

Menü Giriş Yap & Kayıt Ol
Yukarı